محصول ایران انتقاد مدیریت خبر کاریکاتور

محصول: ایران انتقاد مدیریت خبر کاریکاتور

گت بلاگز وب‌گردی حسین روحانی ممنوع الخروج شد

حسین روحانی مربی تیم ملی کاراته کشورمان به علت پرسشها شخصی ممنوع الخروج است و به همین علت از اعزام به بازی‌های کشورهای اسلامی جا ماند.

حسین روحانی ممنوع الخروج شد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی از 22 اردیبهشت تا اول خردادماه به میزبانی جمهوری آذربایجان و در شهر باکو برگزار خواهد شد.
مسابقات کاراته در بخش مردان و بانوان در حالی طی روزهای 22 و 23 اردیبشهت ماه برگزار خواهد شد که کاراته کاهای ایرانی امروز(سه شنبه) راهی محل برگزاری مسابقه های خواهند شد.

عبارات مهم : فدراسیون کاراته – کاراته

حسین روحانی، قهرمان چندین دوره مسابقه های جهانی که طی چند سال اخیر به عنوان مربی تیم ملی در کنار ملی پوشان حضور داشته، همچنان به علت پرسشها شخصی ممنوع الخروج است و به همین علت نمی تواند تیم ملی را در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی همراهی کند.
این در حالی است که مسئله روحانی از سال گذشته مطرح شده است و حتی زمانی که سیدحسن طباطبایی سرپرست فدراسیون کاراته بود؛ وعده هایی را به این قهرمان داد تا پرسشها شخصی او را از طریق فدراسیون کاراته حل کند، ولی این اتفاق در آن مقطع رنگ حقیقت به خود نگرفت.
تیم ملی کاراته در حالی سال گذشته راهی مسابقه های قهرمانی دنیا شد که روحانی به علت ممنوع الخروج بودن از پای پرواز به منزل بازگشت، ولی طبق گفت های وی، سرپرست وقت فدراسیون قول برطرف مسئله او را داده بود، ولی حالا بعد از گذشت ماه ها شاهدیم که قهرمان کاراته کشور عزیزمان ایران که سال های سال جهت کاراته کشورمان در رویدادهای متفاوت مدال آوری کرده بود، همچنان با پرسشها مالی دست و پنجه نرم می کند و علاوه بر حل نشدن مسئله او گویا به فراموشی نیز سپرده شده است است.
به هر حال این روزها شاهدیم که حسین روحانی با پیشنهاد خوبی از سوی یکی از کشورهای آسیایی روبرو شده است و در صورت که هر دو طرفین به توافق نهایی برسند روحانی باید راهی مقصد شود، ولی با توجه به پرسشها مالی که این قهرمان دارد و باعث ممنوع الخروج شدن او شده است آیا او می تواند به نشانه خود برسد یا اینکه این وقت بزرگ از کاراته کشور عزیزمان ایران و روحانی گرفته خواهد شد؟
به هر حال امیدواریم که محمدصادق فرجی مدیر فدراسیون کاراته که سال گذشته با کسب رای اعتماد از سوی اعضا مجمع به عنوان مدیر چهار سال آینده این فدارسیون گزینش شده، جهت برطرف مسئله مربی تیم ملی قدم بردارد. به هر حال روحانی در حال حاضر مربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران است و علاوه بر فدراسیون کاراته؛ خانواده بزرگ این رشته جهت حل مسئله این قهرمان باید دست به دست هم بدهند.
منبع: فارس
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فدراسیون کاراته | کاراته | مسابقه | قهرمان | ایرانی | ممنوع | ایران | اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz