محصول ایران انتقاد مدیریت خبر کاریکاتور

محصول: ایران انتقاد مدیریت خبر کاریکاتور

گت بلاگز اخبار اجتماعی متن استعفا) + شهردار کرج استعفا داد (

استعفا شهردار کرج در پنجاه و دومین جلسه شورای شهر کرج استعفای خود را اعلام کرد. 

متن استعفا) + شهردار کرج استعفا داد (

شهردار کرج استعفا داد (+متن استعفا)

عبارات مهم : اختلاف

استعفا شهردار کرج در پنجاه و دومین جلسه شورای شهر کرج استعفای خود را اعلام کرد.

اصغر نصیری، شهردار کرج در پنجاه و دومین جلسه شورای شهر کرج استعفای خود را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، در متن این استعفا آمده است:

متن استعفا) + شهردار کرج استعفا داد (

دوستان عزیز، در هفت ماه قبل مسئولیتی را بر دوشم گذاشتید تا به عنوان یک خدمتگزار به مردمی که امید بسته و بر این باور بودند که کرج میزبان سرریز پرسشها پایتخت شده است و خواهان هویتی تازه و مستقل جهت شهر بودند به میدان بیایم.

تلاش داشتم با ظرفیت و استعداد موجود مدیریت شهری و با همکاری شهروندان پرسشها شهر را کم کنم، ولی در این مسیر موانعی خارج از اراده من و همکارانم رخ داد که ادامه کار را با آرمانی که در سر داشتم دست نایافتنی خواهد کرد.

استعفا شهردار کرج در پنجاه و دومین جلسه شورای شهر کرج استعفای خود را اعلام کرد. 

با این همه و در طی همین مدت اندک تلاش شد از کارها عقب نمانیم تا جایی که 80 درصد طرح های عمرانی نیمه تمام به بهره برداری رسید و مابقی در آستانه تکمیل شدن است.

آمده بودم تا نهال امید را که با رای تک تک شهروندان کاشته و در شهر کرج جان گرفته بود، آبیاری، تنومند و ریشه دار کنم، آمده بودم تا طلسم و قفل مترو و تامین اعتبار جهت راه اندازی آن را بگشایم.

آمده بودم تا فضای شهری را از اغتشاشات نا متعارف و چشم آزار پاک و ساماندهی کنم. آمده بودم تا با حضور مستمر در جمع مردم در مساجد و محلات و با جلب همکاری و ارتقاء حس تعلق خاطر شهروندان به شهر و محل سکونت خود شکاف میان مردم و مدیریت شهری را اصلاح کنم.

متن استعفا) + شهردار کرج استعفا داد (

اینک بر این باورم که تایید نهادهای نظارتی استان و رضایت شهروندان در چند ماه گذشته نشان از درستی کارها انجام شده است است.

در اوضاع و احوال اختلاف میان شهرداری و شورا، مهم حفظ جایگاه قانونی شورا به خاص زنده نگه داشتن امیدی است که مردم در انتخابات سال گذشته به آن دل بستند. به همین علت دو راه زیاد پیش رو ندارم، نخست اینکه به هر قیمتی بمانم و شهروندان در میان دعواهای بی حاصل و اختلاف نظرها فراموش شوند که ره آورد آن معطل ماندن خدمات به مردم فهیم و قدرشناس این شهر و خدشه دار شدن اعتماد مردم به شورای پنجم خواهد بود، دیگر اینکه توفیق خدمت به چنین مردمی را رها و میدان را جهت فرد دیگری – که خارج از اختلاف نظرها بتواند کارهای بر زمین مانده را به آخر رساند – واگذارم.

استعفا شهردار کرج در پنجاه و دومین جلسه شورای شهر کرج استعفای خود را اعلام کرد. 

اما با این همه در این مدت به شهر و شهروندان وابسته شده است ام و شاهد لبخند رضایت بر صورت کارگر زحمتکشی هستم که می تواند قبل از مدیران حقوق بگیرد، پیش از شهروندان با نشاط و دلگرمی بیدار شود و جهت آنها در سرمای منهای 13 درجه مسیر رفت و آمد بگشاید و برف از شاخه درختان بتکاند، ساعت دو بامداد راه بر من ببندد که بمانید و حمایت خود را از ما برندارید، اشک شوق بر گونه پیرمردی در مسجد محله اسلام آباد ببینم که با حداقل انتظار حداکثر امید را به تحول در مدیریت شهری می دهد.

بی شک با اختلاف های موجود استمرار نشاط چنین نیرویی همیشگی نخواهد بود و به شهر، شهروندان و اعتماد مردم آسیب خواهد خورد. اتفاقی که به صلاح شورا و شهرداری نیست.

متن استعفا) + شهردار کرج استعفا داد (

تاریخ گواه است هر جا بوده ام حمیت و تعصب و محدودیت زمانی نگذاشته است از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنم به همین علت تصمیم به ترک خدمت برایم سخت و ملال آور، ولی سخت تر از آن پاشیدن بذر یاس بر چمن زار شهری است که استعداد، توانمندی و خلاقیت دارد، ولی با ادامه اختلاف ها هیچکدام از این توانایی ها به فرجام شایسته نمی رسد، بعد به ناچار و به رغم میل باطنی راه دوم را برگزیده ام .

تردید ندارم اگر پرسشها پیش رو نبود و همدلی و همفکری مورد نیاز میان شورا و شهرداری برقرار بود می توانستیم با لوایحی که به شورای شهر می آوریم، درآمدهای پایدار شهری را چندین برابر و از رهگذر آن خدمات بیشتری به شهر بدهیم، ولی ادامه اختلاف ها مسیر چنین لوایح و آخر آنها را محدود و حتی مسدود می کند .

نتیجه اینکه استعفای خود را از مسئولیت مدیریت شهری به محضر شورای اسلامی شهر اعلام می کنم و امیدوارم اعضای محترم شورا با پذیرش استعفا بستر خدمات مناسب و شایسته تر را جهت شهر کرج فراهم آورند.

از تک تک اعضای محترم شورا تقدیر و چنانچه کدورتی ناخواسته ایجاد شده است است حلالیت می طلبم. در اینجا مورد نیاز می دانم از مسئولان محترم و بزرگان استان به خاص نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، نمایندگان محترم شهر کرج در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان قضایی، اجرایی و نظارتی که همواره راهنما و حامی بنده حقیر بوده اند، تقدیر و قدردانی کنم و از اینکه با ملاحظه شرایط موجود، به ناچار ادامه خدمت برایم میسر نیست پوزش بطلبم.

در آخر با تقدیر و قدردانی از همکاران محترم در شهرداری کرج که بل وجود مشکل کار در فضای ملتهب، لحظه ای در خدمتگزاری صادقانه به شهروندان دریغ نکرده اند و نیز از مردم قدرشناس کرج می خواهم چنانچه قصوری داشتم مرا عفو کنند. خداوند همه ما را به سوی راستی، انصاف، عدالت و نجابت رهنمون کند.

واژه های کلیدی: اختلاف | استعفا | شهردار | مدیریت | شهرداری | شورای شهر | شورای اسلامی | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz